SpeedCHAIN 2017

Tento kurz již není aktuální.

Podívejte se na další konference v kategoriích

Konference

Záměr a hlavní téma

V návaznosti na úspěšné předchozí ročníky odborných logistických konferencí SpeedChain proběhne letos v reprezentačních prostorách Břevnovského kláštera již 12. ročník mezinárodní konference SpeedChain 2016, tentokrát s podtextem GLOBÁLNÍ EKONOMIKA: VÝZVA PRO LOKÁLNÍ LOGISTIKU Cílem konference je poskytnout komplexní přehled o aktuálním dění na české, evropské a globální logistické scéně. Nedílnou součástí je možnost networkingu v neformální atmosféře historických prostor Břevnovského kláštera.

Cílová skupina

Konference je určena především vrcholovým manažerům českých a nadnárodních providerů logistických služeb, konzultantům, představitelům státní správy, zástupcům akademických institucí a široké logistické veřejnosti. Mezinárodní logistická konference SpeedCHAIN je dnes největší akcí svého druhu v regionu střední Evropy. V roce 2016 jsme pořádali již její 11. ročník, kterého se zúčastnilo téměř 650 logistických osobností.

Kontaktní údaje

Www stránka aktivity
www.speedchain.cz

(Tady najdete více informací o této aktivitě)

Kontakt
Ing. Lucie Padevětová
mobil: +420 604 843 323
e-mail: padevetova@reliant.eu

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Místo konání

Markétská 28/1, Břevnovský klášter, 169 01, Praha 6 - Břevnov, Česko Praha 6

Zobrazit další konference

Detail organizátora

Organizátor

Reliant s.r.o.

Sídlo U Habrovky 11a, 14000, Praha 4, Česko
Kontakt na společnost Telefon: 604 843 323
E-mail: konference@speedchain.cz

(prosím uveďte www.edumenu.cz jako zdroj informací)

Web

Popis činnosti

Společnost Reliant s.r.o. byla založena r. 1993 jako poradenská a vzdělávací společnost, orientovaná zejména na oblast dopravy, spedice a logistiky. Na trhu se úspěšně prosazuje díky komplexnosti svých služeb a jejich vysoké kvalitě. Svým klientům nabízí možnost vzdělávání prostřednictvím manažerských, odborných a rekvalifikačních kurzů. Společnost těží z dokonalé znalosti trhu v České republice i v zahraničí a z řady mezinárodních kontaktů s představiteli předních světových firem. Reliant s.r.o. má od roku 2004 certifikovaný systém managementu kvality podle standardů systému managementu kvality ISO 9001:2000, který úspěšně pomáhá implementovat především v malých a středních firmách. Kromě vzdělávacích a poradenských aktivit, včetně zmíněného systému managementu kvality, již devátým rokem vydává měsíční odborný logistický magazín Logistic News, který si díky své kvalitě, odbornosti, serióznosti a dvojjazyčnosti vydobyl pevné místo mezi odbornými periodiky na české i světové logistické scéně (www.logisticnews.eu). Nedílnou součástí společnosti Reliant s.r.o. je pořádání dnes již 7. ročníku mezinárodní logistické konference SpeedChain (www.speedchain.eu), na které jsou prezentovány dílčí oblasti z logistické praxe podpořené unikátními případovými studiemi a panelovou diskuzí. Celá akce je tradičně zakončena slavnostním galavečerem V.I.P. Logistic Randezvous, který je vynikající příležitostí k navázání nových tuzemských i zahraničních obchodních kontaktů.

Reference (naši top klienti)

  • Česká logistická asociace
  • Svaz chemického průmyslu ČR
  • Jipocar Logistic s.r.o.

Objednávka online

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránkách "konference.edumenu.cz" jsem našel vaši aktivitu "SpeedCHAIN 2017", která se zobrazí na linku:
https://konference.edumenu.cz/d-273701/speedchain-2017-konference-praha-6-brevnov

Prosím kontaktujte mne co nejdříve, zda je možné přihlásit se na tuto aktivitu s následujícími údaji:

Údaje:

Vyžádání informací

Začátek zprávy

Dobrý den,
na stránce konference.edumenu.cz jsem našel SpeedCHAIN 2017 "https://konference.edumenu.cz/d-273701/speedchain-2017-konference-praha-6-brevnov". Prosím o odpověď na následující otázku:

 

Konference, které by vás mohly zajímat

1. 14. logistický kongres SLOVLOG

Atoz Marketing Services, spol. s r. o.
Senec

22.10.2020 - 23.10.2020

22.10.2020 - 23.10.2020

bezplatně

2. 14. FÓRUM LOG-IN SK

Atoz Marketing Services, spol. s r. o.
Bratislava

22.4.2021

22.4.2021

bezplatně